Iwełka Iwla - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie klubu Iwełka 1972 Iwla
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Moderówka - Błękitni Żeglce 2:4
  • Nurt Potok - IWEŁKA IWLA 3:1
  • Rędzinianka Wojaszówka - Nafta Chorkówka 2:0
  • LKS Łęki Strzyżowskie - Zorza 03 Łubienko 4:4
  • Nafta II Jedlicze - Jasiołka Świerzowa 1:1
  • LKS Brzezówka - Tęcza Zręcin 3:5

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nurt PotokIWEŁKA IWLA
Nurt Potok 3:1 IWEŁKA IWLA
2019-10-27, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. czakowsky 46
2. KamilxP 40
3. TomeeekF 38
4. zaqwe 34
5. Iwlanin7 27
6. edek08 25
7. Manchu 11
8. urbanowicz 2

Zapowiedź: Iwełka Iwla - Czardasz Osiek Jasielski

• autor: w.admin-1972, 2016-09-22 11:23

Już w najbliższą niedzielę 25 września, rozegramy kolejną kolejkę o mistrzostwo klasy "B". Tym razem, naszym rywalem będzie spadkowicz z klasy "A" - Czardasz Osiek Jasielski. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30, a sędziować będą: Aleksander, Kozioł, Majewski Kon.. Wszystkich kibiców już teraz, serdecznie zapraszamy!

Więcej o meczu w rozwinięciu newsa...

Przed nami już VII kolejka o mistrzostwo klasy "B". Po znakomitym poprzednim sezonie w wykonaniu naszej ekipy, tym razem nie jest już tak łatwo. Jednak nikt nie przewidywał innego scenariusza, bowiem poziom sportowy w klasie "C" a w klasie "B" jest nieporównywalny.

Do tej pory rozegraliśmy sześć spotkań. W czterech z nich zwyciężaliśmy, natomiast w dwóch odnosiliśmy porażki. Mamy zatem na swoim koncie dwanaście punktów, co daje nam to czwartą lokatę w tabeli ligowej. Bilans bramkowy naszej drużyny również jest "na plus" - 14:10 (+4). Widzimy więc, że mimo wyższej klasy rozgrywkowej w jakiej się znajdujemy, nadal radzimy sobie dobrze.

Oczekiwania kibiców wobec naszej ekipy są bardzo duże, więc po każdym słabszym spotkaniu, spada na nas spora lawina krytyki. Nie jest miło słuchać niektórych ocen, w szczególności, że nie jest to piłka profesjonalna, a wyższymi wartościami dla zawodników jest rodzina czy praca.

Prosimy więc o więcej zrozumienia i gorący doping nawet w tych gorszych chwilach, w szczególności, że przed nami kolejny bardzo ciężki pojedynek. Naszym rywalem będzie spadkowicz z klasy "A", Czardasz Osiek Jasielski.

Co wiemy o tym zespole? O poprzednim sezonie z pewnością chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Czardasz zajął w nim bowiem ostatnią lokatę, a w trzydziestu rozegranych meczach, zespół ten zdobył jedynie trzynaście oczek. Pierwsze spotkanie trwającego sezonu również nie wróżyło nic dobrego (przegrana 4:1 z Liwoczem Brzyska), jednak.. przełamanie nadeszło w drugiej kolejce. Od tego spotkania Czardasz nie zaznał goryczy porażki i wspina się w tabeli ligowej coraz wyżej.

My mamy jednak nadzieję, że przerwiemy serię meczów bez porażki Osieka i w najbliższą niedzielę to nasza ekipa będzie się cieszyła ze zdobytych trzech punktów.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Błękitni Żeglce - Tęcza Zręcin