8. urbanowicz 2

Aktualności

Pogrom...

• autor: wa.iwla1972, 2017-04-12 16:19

W meczu XV kolejki o mistrzostwo klasy "B", pokonaliśmy na stadionie w Dukli Jasiołkę Hankówkę-Brzyszczki, aż 9:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 4x Igor Soliński, 1x Irek Krówka, 1x Karol Baniak, 1x Damian Bauer, 1x Daniel Ożga i 1x Paweł Puchalik.

Iwełka: Skoczeń Jakub - Szwast Piotr (Drobek Patryk), Krówka Damian, Mielech Sławomir, Ukleja Damian (Ukleja Kamil) - Ożga Daniel, Woźniak Mateusz, Krówka Ireneusz (Puchalik Paweł), Żarnowski Gracjan (Kogut Paweł) - Soliński Igor, Baniak Karol (Bauer Damian)

Więcej o meczu w rozwinięciu newsa...

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy drugie spotkanie rundy rewanżowej. Na stadionie w Dukli, podejmowaliśmy jedenastą w tabeli Hankówkę-Brzyszczki. Faworytem meczu była Iwełka, lecz nikt nie lekceważył rywala.

Od początku pojedynku narzuciliśmy swój styl gry i przeważaliśmy w każdym elemencie. Już w około dziesiątej minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Igora Solińskiego. Chwilę później było już 2:0. Tym razem mocnym strzałem z 14 metra piłkę do bramki wpakował Karol Baniak. Nasi przeciwnicy przez całą pierwszą połowę nie zagrozili bramce strzeżonej przez naszego bramkarza. Po kolejnych kilku minutach, Igor Soliński skompletował hat-tricka. W końcówce pierwszej części zawodów, piękną wrzutką z rzutu wolnego popisał się Mateusz Woźniak, którą wykorzystał strzałem z głowy Irek Krówka. Do przerwy 5:0 dla Iwełki.

Pierwsze minuty drugiej części pojedynku, to spokojna gra naszego zespołu i kontrolowanie przebiegu spotkania. Nieoczekiwanie po jednej z akcji Jasiołki, piłka zatrzepotała w siatce i na tablicy widniał wynik 5:1. Był to jednak, tylko chwilowy "zryw" gości. Po około dziesięciu minutach, wynik na 6:1 podwyższył, chwile wcześniej wpuszczony na plac gry Damian Bauer. Ta część zawodów, także należała do Iwli. W 80 minucie dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego wykończył z "główki" Daniel Ożga - była to jego premierowa bramka w barwach Iwełki. Pod koniec spotkania po jednym golu dołożyli jeszcze Igor Soliński i Paweł Puchalik i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 9:1 dla Iwełki.

Kolejne spotkanie, które możemy zaliczyć do udanych. Tym razem pewnie zdobyliśmy trzy punkty i utrzymaliśmy trzecie miejsce w tabeli! Po tej kolejce na fotel lidera wskoczył Odrzykoń, który wysoko pokonał dotychczasowego lidera - Standart Święcany 8:0.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy tak licznie stawili się na stadionie w Dukli i dopingowali naszą ekipę! Serdecznie zapraszamy na kolejne mecze! Liczymy na wasz doping! :)