Iwełka Iwla - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie klubu Iwełka 1972 Iwla
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Moderówka - Błękitni Żeglce 2:4
  • Nurt Potok - IWEŁKA IWLA 3:1
  • Rędzinianka Wojaszówka - Nafta Chorkówka 2:0
  • LKS Łęki Strzyżowskie - Zorza 03 Łubienko 4:4
  • Nafta II Jedlicze - Jasiołka Świerzowa 1:1
  • LKS Brzezówka - Tęcza Zręcin 3:5

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nurt PotokIWEŁKA IWLA
Nurt Potok 3:1 IWEŁKA IWLA
2019-10-27, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. czakowsky 46
2. KamilxP 40
3. TomeeekF 38
4. zaqwe 34
5. Iwlanin7 27
6. edek08 25
7. Manchu 11
8. urbanowicz 2

Zapowiedź: Orzeł Faliszówka - Iwełka Iwla

• autor: w.admin-1972, 2017-08-14 16:22

Nietypowo, bo już w najbliższy wtorek 15 sierpnia, rozegramy kolejną kolejkę o mistrzostwo klasy "A". Tym razem, na stadionie w Faliszówce, zmierzymy się z miejscowym Orłem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00, a sędziować będą: Krzysztyński, Dziok, Smerecki. Wszystkich kibiców już teraz, serdecznie zapraszamy!

Więcej w rozwinięciu newsa...

• Przypominamy o naszej zabawie na stronie internetowej - lidze typerów. Jeśli jeszcze nie zacząłeś, nic straconego! Zachęcamy do typowania!

Jeszcze dobrze nie opadły emocje sobotniej kolejki, a przed nami kolejny mecz. Po raz drugi w sezonie zmierzymy się z Orłem, jednak tym razem z Faliszówki.

Nasz najbliższy rywal to z pewnością solidna "firma", która już od 2009 roku występuje w klasie "A". W międzyczasie, udało się jej nawet awansować do "okręgówki", jednak po dwóch sezonach spędzonych na tym poziomie rozgrywkowym, drużyna Orła ponownie występuje w A-klasie. Ambicje zawodników tej ekipy są zdecydowanie wyższe, o czym świadczy poprzedni rok rozgrywkowy. Jako spadkowicz, Orzeł zajął wysoką trzecią lokatę, co dowodzi o sile Faliszówki. Z pewnością, jest to jeden z faworytów do awansu w trwającym sezonie.

Siłą naszego najbliższego rywala jest na pewno atak. W poprzednim sezonie, w rozegranych trzydziestu jeden meczach, Orzeł zdobył aż 86 goli, co daje średnią 2.77 gola na mecz. Królami strzelców tej ekipy zostali Panowie Waliszko - Damian oraz Michał - po 16 bramek. Dobre statystyki odnotowali również dwaj inni strzelcy - Przemysław Wrona (13 bramek) oraz Kamil Paluch (15 bramek). Najlepiej asystującym w sezonie został Marek Majkut - 10 asyst*.

W poprzednich latach, ekipa Orła oraz Iwełka nie miała okazji rywalizować ze sobą na boiskach ligowych, jednak w meczach sparingowych i owszem. Przed rudną jesienną sezonu 2016/17, na stadionie w Iwli, ulegliśmy rywalom 7:3. Rewanż odbył się już rundę później, bowiem podczas przerwy "zimowej". Wtedy to na stadionie w Dukli, pewnie pokonaliśmy Orła 3:0.

Zapowiada się więc bardzo interesujące spotkanie, gdzie obie ekipy będą chciały zdobyć komplet punktów do ligowej tabeli. Jeszcze raz zatem wszystkich kibiców zapraszamy. Wierzymy! Kibicujemy!

* Źródło: www.orzelfaliszowka.futbolowo.pl

Autor: Treść:pozostało znaków: